Rokio

Je horší lehká nadváha, nebo lehká podváha? Obojí není odpověď.

Co je pro tělo větší zátěž?

Nejlepší odpověď
quentos

Když už si poroučíte, že obojí není odpověď, tak se laskavě naučte vylučovací způsob, protože otázka bez čárky odpověď „obojí“ umožňuje.

Další odpovědi
Hlada

Ani jedno, ani druhé. Vliv váhy se uměle přeceňuje, protože z toho plynou nemalé kšefty. Největší zátěž pro tělo je zátěž psychická. Stres, nepřirozený způsob života a z toho vyplývající výkyvy na váze.

xxx3

Statisticky jsou na tom lépe lidé s mírnou nadváhou než podváhou. (ale opravdu se to týká je MÍRNÉ nadváhy)

Drap

lehká nadváha ani lehká podváha neni pro tělo žádná zátěž. Osobně, pokud bych si měl vybrat, bych volil lehkou podváhu.

Kepler

Souhlasím s Drapem, ale v úvahu je nutno vzít ještě stavbu kostry. Jestliže je rozložitá, pak je lepší mít lehkou nadváhu.

Mc Merkurion

… no, z lehký podváhy se na normální váhu dostanu snáze, než z nadváhy …

… proč obojí není odpověď?

Šidlo

to závisí od génov.....kto má gény na určité choroby, akákoľvek nenormálna váha môže tie gény aktivovať

a ešte sú tu gény na prirodzenú váhu jedinca…ak je niekto proste chudý či proste pri tele, a nemá z toho choroby, nech ostane taký, aký je

Hlada: héj? tak prečo je Woody Allen ešte nažive?jeho veselí kolegovia-komici dávno mŕtvi a on…ide dalej. prečo je toľko chorých detí, ak sú skoro všetky deti od narodenia optimisti? nechajte tie new age žvásty tak…