Je horší lechtání nebo bolest?

Nejlepší odpověď
Elixír

Lechtání je horší, můžete se počurat a ztratíte důstojnost osobní. Bolest se dá důstojně obstát!

Další odpovědi
Nechápavé

Bolest je horší :)

anonym

Řekl bych, že záleží jen na intenzitě pocitu…
😉

setapouch

Zalezi na vkusu kazdeho soudruha. Nekteri lide lechtivi nejsou vubec, jini maji zase posunuty prah bolesti.

Nevíteto?

Bolest, někdy i „lechtání“ bolí, 🙂 když jsem byla malá, jeden malej kluk mě chtěl lechtat, ale neuměl to a místo toho mě silně škrábal nehty, křičela jsem a on myslel, že smíchy…