Avatar uživatele
Rokio

Je horší, když člověk přijde do práce opilý, nebo když vůbec nepřijde a neomluví se?

Opilý člověk do práce alespoň přišel a přes den pracuje vs. absentér

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Odpoveď byla označena jako užitečná

Takže podle tebe je lepší jet v autobuse s nalitým řidičem, než počkat na to, až dopravce vypraví spoj s náhradním šoférem?

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?redy, quentos Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

A co myslíš ty?
Ani jedno není v pořádku, zkus a uvidíš…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… když nepřijdeš,dostaneš A,když přindeš opilej,tak můžeš dostat taky padáka > jak tydle věci můžeš vůbec srovnávat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

ak nepríde, zrejme nenapácha škody na majetku a na životoch ostatných či seba

chceli by ste mať opitého učiteľa alebo suplovanie?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Obojí je HRUBÉ PORUŠENÍ PRACOVNÍ KÁZNĚ.A za oboje se vyhazuje.Asi máš dobrého zaměstnavatele, jinak by jsi se takhle neptal.
Co jsem zažil já, tak za opilství IHNED výpověď, za nepřijití do práce až ten den kdy dotyčný do práce přišel, ale dodělal směnu a na konci výpověď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Opilej ucitel je jeste dobrej, take uz jsem asi dvakrat ucil trosku opilej, ale nikdy to na me nikdo nepoznal. Nejsen ucitel. Jinak lepsi kdyz neprijde a neomluvi se, staci dodatecna omluva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

V každém zaměstnání se toleruje něco jiného a v některém se netoleruje vůbec nic. Například u nás když to někdo večer přepískne, tak může ráno zavolat, že si bere raději dovolenou v případě, že jeho účast v práci není ten den z nějakého důvodu nezbytná, což zpravidla není. Je to přípustnější, než přijít pod vlivem. Ale samozřejmě nesmí to být moc častá nehoda. Napřílad já jsem se ještě nikdy z tohoto důvodu šéfovi neomlouval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Obojí je nepřípustné. Pokud člověk ví, že ráno musí jít do práce, tak se přece večer nemůže opít! ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

pro sesednizkola
Je vidět, že jsi nikdy nepracoval na tři smėny, jinak by jsi takhle nemohl mluvit.
Když ti na další směnu nepřijde člověk a podnikatel musī operativně hledat náhradu, tak ti nepomüže dodatečná omluva.
Také jsem tak pracoval a když už se těšíš domů a ze šatny tě odvolají, že musíš züstat déle a nebo když ti zavolajī, aby jsi přišel do práce o 4 hodiny dříve, tak to jseš pak naštvaný na toho kdo nepřišel a sám budeš trvat na tom, aby s tīm zaměstnavatel něco dělal.A nějaká dodatečná omluva tě nezajímá.

před 2979 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek