quentos

Je hodně velký problém radikálně zvýšit denní limit Kč pro bankovní převody?

Do nynějška jsem ho měl přímo směšný, hodlám si ho zítra změnit tak zhruba na pětinásobek – co myslíte, budou se hodně kroutit? Teoreticky je to přece pouze otázka bezpečnosti, a tudíž moje věc…

Nejlepší odpověď
Hykam

asi bude záležet jak která banka.
Mám Českou spořitelnu a mohu si ho klidně sám změnit po přihlášení do internetového bankovnictví. Mám ale pocit, že zasílají potvrzovací SMS s bezpečnostním kódem (jako u každé platby).

Další odpovědi
mosoj

Vůbec ne . Zcela bez problémů.
Když jsem kupoval auto, zvýšil jsem si limit pro převod a po koupi zase snížil.

quentos

hm, to je mi teda pěkná „anketa a zábava“. Jestli tohle nepatří do financí, tak co tam teda patří?!