Četnik

Je hodně špatné mít v prváku na gymplu dvě čtyřky?

Nejlepší odpověď
orwell

Nevím sice z jakých předmětů (je známo, že matematika, fyzika a chemie dělá většině žáků se slabším prospěchem zpočátku problémy – pominu-li jazyky), ale přechod ze ZŠ na SŠ je docela pecka. Takže já bych to tak úplně beznadějně neviděl. Pro mě osobně to byl rovněž sešup o dva stupně dolů v několika předmětech. Přesto jsem se z toho vyhrabal. Spíš jde o to, co s tím hodláš dělat. Já si myslím, že na ty trojky (v nejhorším případě) to určitě v příštím roce vytáhneš, budeš-li chtít a hlavně taky trochu makat. Hlavně nepropadat beznaději, komplexům!

Další odpovědi
Lamalam

Předpokládám, že u vás v Srbsku znamená čtyřka naší dvojku. Tak to špatné není.

zelí

Není to dobré. Vš bude daleko složitější, jestli sotva dáváš gympl, tak nevím co budeš později dělat. Jít pracovat pouze s gymnasiem není moc dobré.