Rokio

Je hodně 1.800 Kč čistý příjem z investic při nižším riziku a kapitálu 150.000 Kč za měsíc?

Příjem za nicnedělání

Nejlepší odpověď
gecco

Jo, je – o „nižším riziku“ si v případě 1,8 (/měsíc) za investice 150 nech leda zdát…
😁

Další odpovědi
Hlada

14% p.a. je velice dobrý zisk. Buď to riziko není tak malé nebo to má špatnou likviditu.

Agneta

Na půl roku dostaneš i 2,25%, a dále potom těch tvých 1800,–(=1,2%?)

Agneta

Hodnotím jako mírně nezdařenou investici(nižší riziko) – jedním slovem otázka typu: trolling:DD