Weroniq

je hloupé koupit si chytrý telefon a nemít trvalý přístup k internetu? :)

aplikace a další věci bych stahovala po kabelu z počítače nebo občas někde kde bude wifi signál, nepotřebuji nějakou synchronizaci s e-mailem, kalendářem, počasím atd. a nebo je snad lepší koupit telefon bez operačního systému, ale to má menší podporu výrobců a nabízených aplikací a her
prosím o nějaké názory

Nejlepší odpověď
arygnoc

když potřebujete „chytrý“ telefon, tak to připojení máte.
když ho chcete mít jen proto, že je to in, tak je to blbost.

Další odpovědi
www

No, hloupé asi ne, spíše praktické 🙂
Nač chytrý telefon, který je primárně na net? (Prohlížení, stahování, GPS atd.) K tomu co uvádíš rozhodně není potřeba. A ty hry – zvaž to, já bych zůstal u hloupého, navíc mně telefony s OS připadnou zbytečně složité na to, co potřebuji a podpora není zase tak špatná(SE) 😉
Pokud chceš ale Wi-fi, asi ti zbyde jen ten chytrý..

casey

ja pouzivam tento telefon prevazne na kraceni dlouhe chvile ctenim zprav na internetu pri nejakych prostojich, nebo po ceste do prace mhd. Bez netu bych takovy telefon nepotreboval, ale jestli to mas na aplikace a hry, ktere stahnes pres wifi, pak neni problem.

anonym

mno, na hry se mi vždy osvědčil normální mobil s normální mobilovou klávesnicí a bez dotikového displeje.
OS neni k němu vůbec potřeba.
mám také mobil nez OS-cca. 3000kč stál-má wi-fi, ale má malou paměť, takže na něm neotevřu ani 3 internetové stránky, na to se také dívejte při výběru.

DDarent

Nepochopim lidi co říkaj že sou SmartPhony s OS složitý!!!! Ty sou právě jednoduchý oproti clasice!!! CHytrej t. je na hry jako dělanej, protože se tam hry instalujou a když buddš mít třeba android tak tam máš doslova tisíce aplikací zdarma!!! GPS u nokie nepotřebuje internet a já bych si mobil bez internetu už nedokázal ani představit!!! to bych ten mobil radši vyhodil"""" Pokud nemáte trvalé připojení k internetu je to blbost!!!

A ukažte mi hru v ,,hloupém mobilu'' která se dá hrát jako multiplayer přes NET!!!!

hloupé mobily i smartphony (to už ty naše smartphony za 15000Kč budou multihloupé telefony) se podle mně za několik desítek let přestanou vyrábět a budou pouze tablety!!!

RomanP

Pro DDarent
Je to stále telefon, na hry jsou konzoly.