Mr.Coki

Je hezké mít na tváři 4 centimetrovou BRADAVICI?

Nejlepší odpověď
quentos

podle Petry Paroubkové je to pravděpodobně přímo sexy. Jinak spíše nikoli

Další odpovědi
BENYTA

Určitě to hezké je,mám šesticentimetrovou pod pravým okem,a mockrát mi chlapci říkali,že mám krásné oči,i když viděli jen jedno…

badislav

Myslím že ano , ale nevím .

elektrikář

Pokud jste v kostýmu čarodejnice nikdo si toho nevšimne.Jinak u nás máme V Praze ústav kosmetiky kde vás za nějaký peníz opraví.Poradí vám nejlépe váš lékař zda je u vás někde odborný lékař přes kosmetiku.