Je hanba pokud vám máma připravuje svačinu i na střední škole?

Nejlepší odpověď
anonym

Ani ne – ale frajeřina je dělat svačinu mámě…
Zkus to.
😉

Další odpovědi
Alesh

Není, mě ji taky dělala až do maturity. Hanba je svačit sračky z fastfoodů.

Drap

Tvoje určitě, když nejsi schopen připravit si ji sám.

Awe

Mluví to hodně o tom jak moc si samostatný.Znám jednoho kterému dělá mamka svačiny i do práce a to je mu 30.Hold mamánci

Questman

Je to na tobě, znám hodně lidí, co si neumí udělat sami svačinu a většinou to bývají takoví ti maminčini mazánci.
Ale pokud děláš hodně jiných domácích prací, tak je to v pořádku, horší by bylo, jestli doma nehneš prstem a ještě si ani nezvládneš udělat svačinu, pak by ti mělo samotnému svědomí říct, že by bylo dobře dělat alespoň tohle minimum.

Sarrow

Pouze pokud jí to schvaluješ :)

klumprt

No tak větší frajerství je, když vám máma na střední škole ráno nabalí jointy 🙂

marci1

Je. Když si svačinu připravíš sám, tak si vezmeš to, na co máš chuť. 🙂

arygnoc

určite nie.
ale nesmie preto zabudnúť vás pred odchodom do školy prebaliť.