Supr653 .

Je gyroskop v mobile potrebný na hranie hier?

Je gyroskop v mobile potrebný na hranie hier, ktoré potrebujú info o naklonení mobilu??

EDIT: Jedná sa o Honor 4C, ktorý akcelerometer má, len gyroskop nie.
Takže by s tímto nebol problém, však?

Odpovědi
Hans51

Teoreticky by jeho funkci mohl nahradit akcelerometr. Ale neznám přesné technické specifikace těchto technologií, takže odpovídám pouze z pozice uživatele.

mosoj

To nevím, ale v letadle ho v přístroji zvaný „horizont“ potřebuje.

gecco

Součástí tzv. akcelerometru je i gyroskop (jinak by akcelerometr nemohl fungovat)…
😉
Ale jestli je to potřeba na hry nemám šajn – hry nehraju…

BANAN93

hrál jsem pár her kde jsem si mohl vybrat jestli hru řídit nakláněním mobilu, nebo šipkami na displeji. Pokud nemám pravdu, tak se omlouvám :D