Avatar uživatele
Nedo

Je golfové oblečení vhodné na běžné nošení?

Strašně moc se mi líbí golfové oblečení, takové ty polokošile, kalhoty co vypadají trochu jako společenské, něco na tento způsob: bit.ly/10eCRrt

Fascinuje mě, jak golfové oblečení dokáže spojovat sportovní styl s elegancí.

Chtěl bych v takovém oblečení začít běžně chodit – do školy, do obchodu, do města atd – prostě všude.

Je vhodné v takovémto oblečení běžně chodit? Nebude to faux-pas? Mimo golfové hřiště člověk moc takto oblečených lidí nepotkává…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
odik

Pokud ve škole máte fanatický skejťáky či jiný skupiny, tak samozřejmě budou říkat, že je to divné … jinak je to ale úplně normální oblečení v elegantním stylu.
Přímo v golfovém oblečení se teda běžně nechodí – jak jsi sám řekl, je to sportovní oblečení = speciální materiály pro odvod potu, neprofouknutelné apod.
Nicméně klasická bavlněná polo-trička dnes seženeš na každém rohu (v zimě doplníš vestičkou). Sehnat normální kalhoty je teda těžší a pokud půjdeš do originálních golfových, tak počítej s tím, že to není nic levného a budeš tam mít třeba držátko na teečko apod., co v běžném životě nevyužiješ 😉

PS: Hlavně si nekupuj kšiltovku Tiger Woods, nosí to každej a vypadá to divně … a v golfovejch botech by se ti taky moc dobře nechodilo 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Myslím, že úplně v pohodě. Taky se mi to líbí. A ty golfové svetry a vesty s kosočtverci se nosí běžně. V 19. století nosili golfisté frak, cylindr, bílou košili s velkým motýlem. Dnešní golfová móda vypadá opravdu hezky, společensky a mladistvě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Když se ti to líbí, proč ne? Nebudeš se snad řídit názory a vkusem většiny, ne?
Jen boty bych asi na běžné nošení nedoporučovala…:-))
Doplňuji:
🙂 http://www.pro­golfistu.cz/gol­fova-obuv/c-4/

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek