comedian

Je FUP 150 MB na 3G net malo????

Doplňuji:
filmy sem nemyslel, ale videa na utube a fotky a ruzny aplikace do mobilu.kolik ma vubec video na utube 10min?

Nejlepší odpověď
beer

Jednoduše zkoušej vše co potřebuješ, měla by ti pak příjít sms s informací, že už ti zbývá tolik a tolik MB(nebo vyčerpáno x%). Po dosažení FUPu se ti net pouze zpomalí, ale příště už budeš vědět co si můžeš dovolit. Ono je to totiž u různých typů mobilů taky různé..
Zkušenost

Další odpovědi
Michal Kole

jestli chcete stahovat filmy tak je to málo, když film má 700 MB. Pokud chcete jenom maily tak pokud si neposíláte fotky a mailů nemáte moc tak by to mohlo stačit.

Jak je video velké nelze říct, záleží na rozlišení, použitém komprimační kodeku, ale 10 MB jako ve formátu MP3 to není.

3 minová písnička v nějakým normální rozlišení 360 nebo 480 řádků mají velikost cca 20 až 60 MB.

arygnoc

FUP je prasárna.

jistě, je to málo, protože stránky jsou zaprasené relamama.
a ty žerou víc dat jako pokus o získaní informace samotné.

RomanP

Já mím FUP 10 GB a to je oprvdu málo, sice ase něco stáhnout dá a holt si musím pamatovat velikosti stahovaných dat. Zatím jsem překročil limit jen jednou a trest mě neminul