Je foukání do didgeridoo uměním?

http://www.you­tube.com/watch?v=9g592I-p-dc&NR

Nevím zda na to hraje tygr nebo lev.

Nejlepší odpověď
dagry

Já bych řekla, že jo a pro mé uši jsou to velice lahodící tóny. Protože u nás před pár lety o tomto hudebním nástroji vůbec nikdo nic nevěděl, tak si ho syn s kamarádem vytvořili z vodovodní potrubní roury a zní to úplně stejně. Prostě super.

Další odpovědi
nabubindes

určitě ano! do trumpety musíš také umět „vehnat“ ústy luft aby vydala ten správný zvuk. je to podobné, záleží však na tom kdo hraje???