DaiWoman

Je facebook vhodný pro děti do 15 let???

Nejlepší odpověď
hanka R+

Ne

Nemyslím si že je to vhodné prostředí třaba pro 8 lete děti…ty 13 letí jsou jak štakš v pohodě ale mladší 13 let tam nemaj co dělat..jak se pak chovají ?? myslím si že internet akorad děti a mladístve kazí..mě samotné je 13 ale jak vídím jak se chovají mi vrstevnici je mi zle..děti by se měli vychovavat uplně jinak vždyt ti děcka nemaj žadné zajmy…(jinak pro dělaní referatu je internet dobra vec ale jinak je to velký minus pro autoritu rodiču a tak dale)

Další odpovědi
samicek333

Ne

Určitě ne a právě proto ho nemám

hawranek

Ne

Když jsme byli malí, bez internetu jsme se obešli úplně. A to hodlám jednou zachovat i u svých dětí. Takže žádný FCB.

Meropa

Ano