Avatar uživatele
annas

Je Facebook největší volovina tohoto tisíciletí?

Na jednom serveru jsem našla tuto otázku.
Většina diskutujících dala tazateli za pravdu. Jaký máte názor Vy, kteří Facebook navštěvujete.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, anonym, vagra, aramah, anonym, anonym před 4967 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Bol to geniálny nápad tvorcu. Za minimálne peniaze získať nenápadne maximálne množstvo cenných informácií.
PS. preto tam ja mám len meno, bez údajov.
Ale nebojte sa, psychologický profil užívateľov možno získať z otázok a odpovedí aj ne tejto stránke. ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jsem stejného nátoru jako Led,je to nejrychlejší způsob jak se o vás dozvědět co nejvíc informací aníž byste to zjistili

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

je to jen komunikacni prostredek ktery vlastne zastresil do te doby popularni formy internetove komunikace a publikovani, ktere drive zastavaly blogy, ftp servery, bbsky, emaily, chaty, online seznamky, instant messengery, … to vsechno dal facebook dohromady. No dobre s vyjimkou toho emailu, ktery tu s nami bude nejspis naporad a pozice teto sluzby je i v porovnani s facebookem neotresitelna.

je to prirozeny vyvoj, sjednocovat neco co je roztristene, bohuzel v tomto pripade se provozovatel facebooku dostava k ohromnemu mnozstvi osobnich informaci, vzbuzuje to opravnene obavy …

zatim se vsak zda ze tyto informace vyuziva pouze k tomu aby vam podobne jako napriklad google naserviroval relevantni kontextovou reklamu ze ktere ma patricny zisk … zatim je tedy facebook uzitecny a relativne neskodny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

to si nemyslím. Zveřejníte tam přece jenom to, co sami chcete. Já si na něj nestěžuju, naopak. Všeho holt s mírou, platí to i zde.

Jsme teprve na začátku tisíciletí, ještě je moc brzo na takové soudy. Počkáme si, co vymyslí v průběhu několika desítek let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Led i Burak mají pravdu ale to je stejné u lékaře, informace se dají sehnat vlastně všude…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Kde se dá sehnat nějaký návod jak to vlastně funguje a co se s ním dá vůbec podnikat.Jsem tam sice přihlášený ale zatím nic rozumného jsem z něj nevyloudil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet