frog

Je elektronická cigareta bezpečná?

Zajímalo by mě, jestli je elektronická cigareta bezpečná? Nedávno jsem si koupil el. cigaretu Gamucci a cítím se lépe než po tabákovýách cigaretách, ale zajímalo by mě jestli někdo máte dlouhodobé zkušenosti nebo odborné články/informace o elektronické cigaretě?
Doplňuji:
Měl jsem na mysli nějakou nezávislou informaci, ne reklamu prodejce:)

Nejlepší odpověď
infant

Je rozhodně humálnější k nekuřákům. A bezpečnější opravdu je. Člověk nevdechuje ty stovky škodlivin co při hoření vznikají.
Nikotin je ale pořád jed. Docela úspěšně se aplikuje na mšice.
Jako nekuřák ale elektronické cigarety schvaluji.

Další odpovědi
panenka

Já osobně s ní zkušenosti nemám ale můj strýc si jí nemůže vynachválit.
zde v odkaze vám zasílám článek tak se na něj mrkněte.

Zdroj: http://www.bezpecne-koureni.cz/