Zbynas

Je EET od prosince povinná úplně pro všechny hospody?

Mám vinotéku, do které si ani nemohu dovolit zaměstnance, pracuji tam sám a čistý měsíční zisk pro mě je asi 8 000 Kč. Kolik stojí EET a kde to mám vůbec shánět? A je to vůbec povinné pro vinotéku s kapacitou max 12 lidí?

Odpovědi
Drap

Pro evidenci by ti měl stačit tablet nebo chytrý telefon s aplikací, která by měla být do 5000Kč. Náklady můžeš odečíst následně z daní.

tatanka

Mám dojem, že prosinec není ještě konečný termín, ale jinak by to asi mělo platit pro všechny./ Bohužel/

dubraro

Zkusili jste někdy napojit mobil nebo tablet na tiskárnu (aby bylo možné vytisknout účtenku)?

jáára

Ten program stojí 15k…