jjj123456789

Je ebola lék na hladomor?

Nejlepší odpověď
zjentek

no tak lepší by samozřejmě byla pořádná, celosvětová legální válka ..ale ta ebola taky trošilinku, nepatrně pomůže

Další odpovědi
Quimby

Není, proč si to myslíš?

Psychotic

Pokud to myslíš tak, že lidi pomřou a zbyde tak víc jídla pro ostatní, tak ne.
Protože v Africe zemře na malárii v příštích 24 hodinách víc lidí, než zemřelo na ebolu za posledních deset let dohromady.
My v Evropě máme sklon ebolu přeceňovat, protože může reálně ohrozit i nás, ale na Afričany číhají desítky horších a rozšířenějších nemocí.

marci1

Lék ? Ebola je hrozbou hladomoru. ☹

PetrXY

Na chřipku ročně zemře daleko více lidí než na ebolu, někde jsem četl že 250 tisíc.

pn65

Bež do afriky a přesvěč se.