frankie

Je důležitý rošt pokud budu mít kvalitní matraci, nebo stačí nějaký obyčejný?

Vyplatí se kupovat dražší rošt i když budu mít hodně dobrou matraci?

Odpovědi
hanulka11

Záleží zda chcete polohovací, či pevný .To záleží na každém . Ale dobrý rošt je důležitý , protože vy si koupíte rošt na svou váhovou kategorii.

Michálek1245

Kvalitní spánek se skládá ze tří parametrů. Kvalitní matrace, kvalitní rošt a kvalitní polštář. Pokud jedno z toho ošulíte, můžete mít sebelepší ostatní komponenty, ale je vám to k ničemu. Samozřejmě u roštů se nejvíce řeší to, jestli jsou nebo nejsou polohovatelné. Ale jsou tam i další parametry. Mrkněte třeba na https://www.top­spani.cz/kate­gorie/rosty-2/ čím se jednotlivé rošty liší. 😉