Avatar uživatele
zjentek

je důležité, že když chceš lidi poznat, musíš si je pořádně „otrkat“?

Doplňuji:
otrkat si někoho= chovat se tak, abych správně odhadl míru jeho trpělivosti a vytvořit jeden z obrazů, který dotyčný sám prozatím nemá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, bolak, anonym, Strange, gagaga před 4043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Můžeš chtít ale někoho nepoznáš i kdybys dělal nevím co.
Dávno jsem to vzdala ale na jedno jsem přišla,když mi je někdo na první pohled sympatický dávám si pozor,vždy se z něho vyvine neřád ☹
Na druhou stranu člověk který mi není na první pohled příjemnej se ukáže jako fajn.
Slovo otrkat se mi v tomto příměru moc nelíbí,zavání dobou minulou:-(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Důležité je,aby míra trpělivosti dotyčného nepřetekla a z jeho strany nedošlo k „potrkání“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Ten druhý člověk může mít toho otrkávání dost nebo si naopak vytvoří ne moc kladný obrázek na tebe :) Já poznávání nechávám plout a ono se to pak nějak vyvíjí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tryphena

Zkoušet jejich trpělivost, to znamená provokovat a zkoušet co vydrží? Podle mého se tak pozná leda to, jestli má dotyčný smysl pro humor. Když ho někdo nemá, nebo nemá zrovna náladu a čas na blbosti a přijde zpražení, tak to o ničem hlubším myslím nevypoví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jestli dokážeš správně odhadnout míru něčí trpělivosti, tak to ti přeji hodně úspěchů v trkání…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Co to znamená „otrkat si někoho?“ Já znám jen „otrkat se“ (sám sebe) = přestat být zelenáčem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tahle slovní vazba může fungovat jedině ve významu, že když chceš lidi poznat, tak se nejdřív musíš v poznávání jejich osobností sám otrkat.
Mám na lidi čich. Málokdy se spletu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sportak

VIZUALIZACE
Doplňuji:
po V y nebo i.....kdo to ví?

Upravil/a: sportak

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek