zjentek

je důležité, že když chceš lidi poznat, musíš si je pořádně „otrkat“?

Doplňuji:
otrkat si někoho= chovat se tak, abych správně odhadl míru jeho trpělivosti a vytvořit jeden z obrazů, který dotyčný sám prozatím nemá.

Nejlepší odpověď
aramah

Můžeš chtít ale někoho nepoznáš i kdybys dělal nevím co.
Dávno jsem to vzdala ale na jedno jsem přišla,když mi je někdo na první pohled sympatický dávám si pozor,vždy se z něho vyvine neřád ☹
Na druhou stranu člověk který mi není na první pohled příjemnej se ukáže jako fajn.
Slovo otrkat se mi v tomto příměru moc nelíbí,zavání dobou minulou:-(

Další odpovědi
johana 56

Důležité je,aby míra trpělivosti dotyčného nepřetekla a z jeho strany nedošlo k „potrkání“.

M.

Ten druhý člověk může mít toho otrkávání dost nebo si naopak vytvoří ne moc kladný obrázek na tebe :) Já poznávání nechávám plout a ono se to pak nějak vyvíjí :)

Tryphena

Zkoušet jejich trpělivost, to znamená provokovat a zkoušet co vydrží? Podle mého se tak pozná leda to, jestli má dotyčný smysl pro humor. Když ho někdo nemá, nebo nemá zrovna náladu a čas na blbosti a přijde zpražení, tak to o ničem hlubším myslím nevypoví.

Damiana

Jestli dokážeš správně odhadnout míru něčí trpělivosti, tak to ti přeji hodně úspěchů v trkání…:-)

cochee

Co to znamená „otrkat si někoho?“ Já znám jen „otrkat se“ (sám sebe) = přestat být zelenáčem.

anonym

Tahle slovní vazba může fungovat jedině ve významu, že když chceš lidi poznat, tak se nejdřív musíš v poznávání jejich osobností sám otrkat.
Mám na lidi čich. Málokdy se spletu.

sportak

VIZUALIZACE
Doplňuji:
po V y nebo i.....kdo to ví?