MiKu

Je důležité zařadit otázku do správné kategorie?

Někdy je to snadné, například u dotazu k PC nebo na recept, ale u některých otázek nemohu najít vhodný oddíl (např. u ostření nože jsem tedy nevěděla, kam otázečku šoupnout) 😉

Nejlepší odpověď
quentos

Pomáhá to k lepší orientaci, ale párkrát se už stalo, že když jsme se netrefili, admin si otázku prostě přeřadil. Svět se tudíž nezboří…
Důležité je, abyste neměla cukr ve slánce a sůl v pepřence, např. zřejmě není příliš vhodné zařadit broušení nože do kategorie „sex“ (a navíc se na hlavní stránce nezobrazí).

Další odpovědi
annas

Někdy ano. Pokud není uvedená, tak do přibližné kategorie.

Často se stane, že se někdo ptá bez dalšího kontexu.

Řídím se kategorií.
Např. tazatel se ptal, co je to halva – kategorie Jídlo – vegetariánství.

Dověděl se možnosti, nakonec doplnil, že šlo o slovo do křížovky., tudíž o jazykový dotaz.

Odpovědi se samozřejmě lišily.

ten který je

Zas tak moc důležité to není a věřím, že do toho nebude nikdo rýpat. Když zde mají rej trollové, je Vaše obava zcela zbytečná.;-)

Kepler

Já myslím, že zvolená metoda třídění do kategorií je dost nedokonalá, protože se dá strefit jenom do půlky těch přikázaných. Navíc nechápu. proč by to třídění má mít nějaký význam. Podle mé představy bych zadal jen dvě kategorie: přínosné a ty ostatní.