Ella

Je důležitá aktualizace softwaru u mobilu?

Neustále mi moje Nokia 5230 hází hlášku, že je dostupná aktualizace softwaru a když dám podrobnosti, je tam napsáno důležité!, znamená to, že musím aktualizovat?
Vím, že je teď už trochu jiná doba, ale žádný mobil předtím žádnou aktualizaci nepotřeboval. Nejspíš se při tom stahují a samozřejmě platí data z internetu, no ne? Tak proč bych MUSELA stahovat, když nikdy jsem žádnou aktualizaci nepotřebovala?
Děkuji za případné rady a pomoc :)
Doplňuji:
moc děkuji za odpovědi, internet v mobilu nepoužívám, tak jak mi teď mobil šlape mi naprosto vyhovuje, takže bych ráda aktualizace vypnula, jenom buď jsem slepá nebo neumím hledat, kdyby byl ještě někdo tak hodný a pokusil se napsat, kde přesně to vypnutí zobrazování aktualizací najdu, tak budu moc ráda :)

Nejlepší odpověď
chudst

Nemusite. Jsou to jen reci, ze kazda aktualizace je lepsi a je durazne doporucovana. Pokud vam vyhovuje soucasny firmware, neni duvod ho preinstalovavat. A predpokladam, ze se hlasky o aktualizaci daji vypnout, nedaji?
Doplňuji:
(Obecne se rika kvuli bezpecnosti nebo zrychleni, apod. Ale popravde receno na tyhle reci kaslu. Aktualizuji svuj mobil pouze jednou za nejakou dobu, kdy uz ony „nove vychytavky“ proveril cas – coz znamena, ze spousta jich byla zase vyhazena a ponechany jen ty uzivatelsky uspesne.)

Další odpovědi
arygnoc

ne.

vypnout aktualizace.

ale zase na druhé straně:
pokud telefonem surfujete po wapu, možná by nezaškodila. zkuste se podívat na firemní stránky Nokie, možná tam najdete víc informací o dané aktualizaci.

DDarent

aktualizace zlepšuje funkce a přidává další možnosti, takže si ztáhněte Nokia OVI a připojte mobil přes USB, nastavte si v nastavení to nokia OVI a spustě to, program sám nahlásí aktualizaci a mobil se aktualizuje přes internet v počítači. Já se na aktualizace na Bada 2.0 těšim VÁŽNĚ strašně!!!!!

Chudst: já si taky myslel že můj operační systém mi stačí, ale při zjištění že Bada 2.0 bude mít Flash lite 4 sem okamžitě zmněnil názor!!!