Bronzový

Je dostatečné pro průměrného studenta středně těžké střední škol se učit hodinu denně?

Hodina denně studia jako norma

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Pro některého ano, pro některého ne. I průměrný student se může učit rychleji než jiný průměrný student.

Stříbrný

Na dostatečnou by to stačit mohlo.

Pokročilý

Jestli jsi student a tuto otazku myslis vazne, obavam se, ze ti nebudou staci ani dve hodiny.

Pokročilý

Odpovím z vlastní zkušenosti. Neučil jsem se doma na střední vůbec. Výsledek byl takový, že jsem z některých předmětů měl známky výtečné, z jiných, u kterých to vždy chce se jim věnovat i doma, jsem téměř propadal. U některých předmětů jsem sledoval co se o hodině děje, jiné jsem ignoroval.

Vždycky jsem ale věděl, že musím kontrolovat výsledek. Když přišla maturita, poctivě jsem se učil a to už v průběhu čtvrtýho ročníku. Nijak jsem to ale nepřeháněl. Věnoval jsem se povinné četbě, něco trochu si vždycky (jen lehce na wiki přečetl i o autorovi a trochu o tom směru) a průběžně se učil na předmět, který mě bavil, dějepis.

O svaťáku jsem skutečně ležel ve zpracovaných otázkách, které jsem různě vysomroval a vybral si ty nejlépe zpracované a odmaturoval jsem s vyznamenáním.

Zlatý

Těžko říci. Já jsem se na gymplu začala doma učit 2 týdny před maturitou. Do té doby jsem tomu nedala ani minutu denně.

Záleží na osobnosti. Já studuju na gymplu, doma se učím tak 15 minut denně a přesto vždy prospívám s vyznamenáním.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.