Avatar uživatele
zjentek

Je Donald Trump férový chlapík?

Nebudou v Americe zase padat paneláky či spíš ocelový skleníky, jak jsme tomu byli zvyklí za éry George W. Bushe juniora?
Mně se jeví jako správnej rošťák, nevypadá podle, ani pyšně a navíc má stejnou barvu pleti jako celý národ země, kterou teď povede, takže odhaduji, že min. 4roky to na světě bude zase „normální“. Díky za názory ;)

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, marci1 před 2651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
xxx3

http://9gag.com/gag/av­LdbmM/will-donald-trump-become-the-first-orange-president-of-america
to je samozřejmě hlavně pro pobavení.
Nicméně o normálnosti mám dost jiné představy. U mě je Trump machistický hulvát.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Možná mají velký štěstí s Trumpem, jenže to zatím nevědí, některý.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Zatím je předčasné pouštět se do nějakých hodnocení,nicméně pozoruji,že je Trump stejným terčem jako červená barva na býka pro sluníčkáře a neobolševiky.Myslím si že dojde k uvolnění vztahů s Ruskem,ale vztahy s Čínou se velmi vyostří.Neoče­kávám klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Mě byl nesympatický v Reality show, proto se mi nelíbí a
teď je prezident „takový komik“. Takový sukničkář a lhář.
Nezaslouží si žádnou úctu.

Paneláky už spadly, nebo ne :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jen konstatuji: Když pominu jeho chování a vystupování vůči ženám, cizincům ap., Evropa se může ocitnout v nejchoulostivější situaci od roku 1989 – mezi Putinovým Ruskem a Trumpem, hlásajícím nechuť k NATO a EU a vstřícnost k Putinovi. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Těžko říct, když ho člověk nezná osobně. Dle mediálního obrazu – není.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Ha ha ha :))

před 2651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

xxx3, možná vám v tom pro mě neznámým slově vypadlo pár písmenek, protože já si klidně umím představit, jak ho doma „ta jeho“ midlí tím bičíkem, hlava nehlava! Takže souhlas, to bude ten typ!

před 2651 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek