zjentek

Je Donald Trump férový chlapík?

Nebudou v Americe zase padat paneláky či spíš ocelový skleníky, jak jsme tomu byli zvyklí za éry George W. Bushe juniora?
Mně se jeví jako správnej rošťák, nevypadá podle, ani pyšně a navíc má stejnou barvu pleti jako celý národ země, kterou teď povede, takže odhaduji, že min. 4roky to na světě bude zase „normální“. Díky za názory ;)

Nejlepší odpověď
xxx3

http://9gag.com/gag/av­LdbmM/will-donald-trump-become-the-first-orange-president-of-america
to je samozřejmě hlavně pro pobavení.
Nicméně o normálnosti mám dost jiné představy. U mě je Trump machistický hulvát.

Další odpovědi
redy

Možná mají velký štěstí s Trumpem, jenže to zatím nevědí, některý.

ten který je

Zatím je předčasné pouštět se do nějakých hodnocení,nicméně pozoruji,že je Trump stejným terčem jako červená barva na býka pro sluníčkáře a neobolševiky.Myslím si že dojde k uvolnění vztahů s Ruskem,ale vztahy s Čínou se velmi vyostří.Neoče­kávám klid.

briketka10

Mě byl nesympatický v Reality show, proto se mi nelíbí a
teď je prezident „takový komik“. Takový sukničkář a lhář.
Nezaslouží si žádnou úctu.

Paneláky už spadly, nebo ne :)

marci1

Jen konstatuji: Když pominu jeho chování a vystupování vůči ženám, cizincům ap., Evropa se může ocitnout v nejchoulostivější situaci od roku 1989 – mezi Putinovým Ruskem a Trumpem, hlásajícím nechuť k NATO a EU a vstřícnost k Putinovi. ☹

lota

Těžko říct, když ho člověk nezná osobně. Dle mediálního obrazu – není.

briketka10

Ha ha ha :))

zjentek

xxx3, možná vám v tom pro mě neznámým slově vypadlo pár písmenek, protože já si klidně umím představit, jak ho doma „ta jeho“ midlí tím bičíkem, hlava nehlava! Takže souhlas, to bude ten typ!