vita

Je domací prace na pc?

Zdravim,kde na netu se da najit solidni domaci prace na pc .Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Je jich hodně, jenže jde většinou o posílání mailů a otravování svých známých i neznámých převážně reklamami.
Pokud ne toto, tak zase nějaký „podvod“, fígl ap., nic solidního.
Zkušenost

Další odpovědi
SonsyMite

Myslíš tohle?
http://lmgtfy­.com/?q=Dom%C3%A1c%C3%AD­+pr%C3%A1ce+na+pc

fablen

Dá se najít přivýdělek, ale práci, která by Tě uživila ne. Vyplňuji již řadu let placené dotazníky pro jednu českou firmu. Je to ale nárazové. Odměna cca 40–80 Kč za dotazník – dle náročnosti a délky (většinou reklamy, telefonní operátoři, nápoje apod.)
Doplňuji:
nelze Tě kontaktovat…určitě není k zahození založení SMSkonta, kde na rozdíl od řady domácích prací vůbec nic neplatíš a jen šetříš a také mírně vyděláváš. Pošlu bližší info do e-mailu pokud mě zkontaktuješ.

anonym

Ano ale musí něco hodnotného umět a prodat to co umíš pokud nic neumíš práci neseženeš, doporučuji začít tím že se přihlásíš na YouTube a založíš si tam blog a z reklam budeš mít zisk pokud budeš na svůj blog dávat zajímavé filmy co mají zajímavý text nemusíš mít drahou kameru stačí filmy natáčet mobilem, dobré je si i založit blog na Bloggeru zde budeš mít taky zisk z reklamy začátky jsou ale ubohé zisk se dostaví až po delší době. Nejrychlejší zisk je dělat na zakázku stránky ve WordPressu.

Martin8x

Pokud nemáš odbornější znalosti, tak můžeš zkusit psání textů na weby (copywriting). Dá se tím celkem slušně vydělat, ale po chvíli to leze na mozek. Další možností je plnění eshopů. Nabídky práce najdeš např. zde:http://webtrh­.cz/f50 nebo zde: http://flek.cz/pra­ce-na-doma

nerthis

http://www.ukaz­reklamu.cz/?r=ner­thisak
Doplňuji:
Přivýdělek formou čtení e-mailů ZUmail

  • Každý nový člen dostane ihned po registraci na svůj účet 150 Kč.
  • Vyplácíme až 10 Kč za jediný přečtený e-mail
  • Pravidelně pořádáme soutěže o hodnotné ceny nebo finanční bonusy.
  • Posíláme Vám pouze zajímavé nabídky, které jsou vžy výhodné a často spojené i se soutěží navíc.
  • Jednoduché ovládání.

Registrovat se můžete zde:www.zumail.cz/jsem­zuu/bf5c846d73­9ca62b