matej.kv

je dobry tablet COLOROVO cyti tab lite 7

Odpovědi
Bedy

To je drahé zrcátko – tablet prostě s mizerným displejem, slabým výkonem, paměti RAM by mohlo tam být více pro ten Android – on Android je docela náročný systém na hardware..
Dobrý tablet se dá koupit tak za +/- 5000Kč. Pod tuto hranici nemá cenu nic kupovat.

cochee

Prosímtě posuň se do políčka pro vyhledávání napravo nahoře na obrazovce a napiš tam „dobrý tablet.“ Vyplavou ti nějaké otázky a odpovědi o tabletech a v těch nejčerstvějších se dovíš, že dobrý tablet nekoupíš pod cca 4 tis. korun. Což teda Colorovo CityTab Lite 7 se svou cenou pod 2000 Kč není.