Evasky

Je dobrý pískomil na hlazení?

Dá se ochočit na pohlazení nebo je plachý jako křeček?

Nejlepší odpověď
anonym

Dá se ochočit, ale jinak je tak divoký, že se neustále někde schovává a vydrží být v úkrytu klidně půl dne.

Další odpovědi
fcoop

Jak který.Jeden byl v podstatě nadšený,když jsem si ho nosil v kapse u košile,na druhého,když byl vypuštěn volně v bytě,jsem musel klást pasti.Nechtělo se mu zpátky.

samicek333

Pohladit se asi nechá, ale jako na hlazení a mazlení asi nebude…

KamČůZeK

Pískomily chovám od 6-ti let, a většinou byli strašně moc divocí. Nejlépe na ochočení je mladý sameček.