hanayka

Je dobrý nápad se líčit např.: řasenka…v 11–15 let?

Nejlepší odpověď
annas

Včera byla položena podobná otázka o používání řasenky. . Zkuste se podívat, dovíte další názory.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolika-letech-je-vhodne-si-davat-rasenku-do-skoly

Osobně si myslím, že ještě pro vás nenastala ta správná doba.

Další odpovědi
arygnoc

nie.

marci1

Ne. Stačí od 15 let a jen decentně.

Nuk nuk

Řasenka, i jakkákoliv jiná součást make-upu, je vhodná jedině a až tehdy, když je nositelka umí používat. Pokud to neumí,není to vhodné ani v 25, natož v 11. Tím že na sebe naplácáte řasenku zapůsobíte možná časem na očního lékaře, ale na ostatní lidi včetně kluků sotva.

Jsemtady

Ne zkazis si tim plet, mohou te bolet oci atp.
Cim dele, tim lepe, nech si to klidne az zacnes randit a i tak staci ocni stiny aby se nereklo 🙂
Kazdopadne pokud uz jednou zacnes, tak si kupuj kvalitnejsi znackove, cinani moc na kvalitu a zdravotni nezavadnost nedbaji, takze bys trebas mohla mit vyrazku, nebo paleni oci.
A nezapomen ta licidla cas od casu menit, maji tez trvanlivost a v tech lahvickach se postupne mnozi bakterie.