Rokio

Je dobrý dárek k narozeninám doplňky stravy zlepšující paměť a zvyšující energii a vitálnost?

Doplňky stravy k narozeninám

Nejlepší odpověď
chachar1922

Tak, mě by to potěšilo pokud by stály za to.

Další odpovědi
redy

Jo je to dobrej dárek. Můžeš přidat kytku – pokud je to žena.

briketka10

Ano já dostala dokonce k Ježuchovi doplněk
stravy Vápník+Hořčík+Zinek dále Colagen
http://www.klub­zdravi.cz/pro­dukty/proenzi-collagen_2590.aspx

Omlouvám se tazateli, že jsem napsala,
o doplňcích stravy a ani jeden z nich
není na paměť, protože netuším, jaké
to jsou i když bych nějaký potřebovala
také 😁

Agneta

Když je tvé babičce přes 80, tak proč né? Ale já bych se moc a moc urazila:DD

marci1

Doporučila bych to jen pro starší lidi a nebo pro ty, kteří by si takový dárek přáli.
Jinak raději v tomto sortimentu vitamíny, minerály, hořčík+B6, hlívu ústřičnou ap., (co nesouvisí tolik s věkem). 🙂

terry

Tento typ dárků považuju za vhodný v případě, že dotyčný tyto doplňky užívá průběžně.
Pokud je bude užívat pouze tu krátkou dobu po obdarování, nemá účinek téměř význam. A tudíž ani ten dárek.

anonym

pokud by to nebyl rum, ale aspoň becherovka

ivzez

Není to dobrý dárek.
Jsou to vyhozené peníze.

lexx

není, je to stejně netaktní jako hřeben plešatci nebo dámské vložky důchodci…

mosoj

Jo na paměť. Na mladé to nezabírá a na staré tuplem ne.

da ny

Mne by např. některé z potravinových doplňků potěšily.
Protože o tom něco málo vím, tak jen takové, které by byly „účinné“ a ty jsi jen nenakrmil něčí peněženku zakoupením nefungujícího nesmyslu.

cituji z letráku:
„…Kombinaci hořčíku a vitamínu B6, díky kterému se hořčík v těle rychleji doplní“ – je nesmysl. Hořčík bez vápníku v poměru 1:2 se nemůže nikdy dobře přisvojit, ani s vit. B6.
Stejně tak kombinace Ca + Mg + Zn (účinky souběžně podaného Mg se Zn v jednom přípravku se prostě vyruší = opět vyhozené peníze…

briketka10

Tak nevím co o tom víš, já měla asi něco jiného, než píšeš :
http://dermocen­trum.com/ca-mg-zn-premium-100-30

briketka10

Já jsem jen napsala, že jsem dostala
doplňky stravy, ale ani jeden z nich
není na paměť – za to se tazateli moc
omlouvám, protože ani netuším, jaké
to jsou i když bych nějaký potřebovala
také 😁

chachar1922

Agneta – Já mám energie bez doplňků málo a paměť taky není co bejvalo :D
Teď se cítím staře :D :D

Agneta

To není možné…:DD