matej.kv

je dobry acer inconia tab b1 a71

Doplňuji:
kdyz ne tak jaky tablet s androidem do 4000kc

Nejlepší odpověď
Bedy

Ne, je to škoda peněz. RAM paměti má málo (512MB pro Android je jen tak tak), velmi slabá baterka (to budete ten tablet muset mít furt zapojený v síti, na barku vydrží tak 2 hodinky a ani možná ne to). Rozlišení celkem jde, 1024×600 je solidní.

Ještě displej teda nic moc, protože na slunci to bude jedno zrcátko.

Závěr: tablet NEdoporučuji.
Když už tablet tak to chce aspoň nějakých 5–6 tisíc.
V cenové relaci kolem 3–4 tisíc bych mohl doporučit jedině BlackBerry PlayBook 32GB – krásný výkonný přenosný tablet s dlouhou výdrží (10 hodin).

Do 10 tisíc se dá koupit pak iPad Mini nebo iPad 2 či BlackBerry PlayBook 64GB. Ty Blackberry tablety jsou opravdu velmi kvalitní a přitom cenově dostupné.
Doplňuji:
Když se podívám na řadu tabletů, které mají jen 800×480px, tak to je těch 1024×600 celkem solidní, tohle rozlišení má i většina netbooků.

Jen hodně málo tabletů s 7" displejem má vyšší rozlišení (Google nexus 7, Asus FonePad ME371MG-1B028A, Huawei MediaPad 8GB a Samsung Galaxy Tab GT-P6800LSAXEZ).

Zdroj: http://www.pa­nea.cz/blackbe­rry-playbook-32gb/d-137596/

Další odpovědi
pl4toon

Rozlišení slabý, RAM taky zoufale málo. Ale za ty prachy, proč ne. Jen pozor na tuhle značku, obsah „kurvítek“ je více než značný. Radši nepočítejte s tím, že vám bude fungovat déle jak půl roku.
Doplňuji:
to Bedy: že je pro 7" multidotykový kapacitní displej 1024 × 600 solidní rozlišení? I na mobilu mám větší!

HugoCharles

Je to Acer, takže rozhodně ne!

Beer4Real

Být tebou tak koupím Prestigio MultiPad 5570, stojí něco nad 3 tisíce, má 1Gb Ram, slot na karty, rozjedeš na tom většinu her z Google play, je solidně zpracovaný a máš k tomu i pouzdro. Osobní zkušennost, mě vyhovuje :)