dgfdgf

Je dobrej nápad udělat to tady na Odpovědích.cz tak, aby tazatel mohl okomentovat každou odpověd?

Prostě by se někdo na něco zeptal, někdo mu odpověděl a tazatel by k tý odpovědi napsal jestli to byla odpoved jakou potřeboval a zeptal by se ještě na něco co mu neni jasný a tak no…

Nejlepší odpověď
led

Na toto je určená diskusia.
Diskusia má obsahovať príspevky k otázke a nie, ako v poslednej dobe konajú niektorí nespratníci k osobným útokom na iných užívateľov a liečením si vlastného Ega.

Další odpovědi
annas

Pokud to jde, doplnit reakci k otázce, jinak slouží diskuse. Jenže bohužel většina uživatelů jí využívá k osočování a slovnímu napadání.

Zpravidla chybí od tazatele zpětná vazba, zda odpověď vyhovuje. Jenže má to často i háček, někdo považuje odpovědět za naši povinnost, i zde se vytrácí slušnost … Nebo tazatel zná odpověď na otázku, „hraje si“ a nový názor či odpověď neuzná.

„Potvrzuje se, že okolnosti člověka neutvářejí, pouze odhalují, jakuý je“

gecco

Ale vždyť takovou možnost máš…!!
V Diskusi, ne???

mosoj

Pokud je v diskusi příspěvek tak je vidět aniž bys musel něco otevírat !!!!

štamgast

Mně by se to líbilo a nic bych proti tomu neměl. Zatím se takto dá použít diskuze k otázce ale tam se moc lidí nedívá.

zjentek

a to už dávno funguje a stejně je to nespravedlivé ..já bych to udělal tak, že za každou otázku nebo „solidní“ odpověď by byl jeden kešu oříšek a vejplata by byla vždycky po pěti stech kusech, ale vždycky pouze patnáctýho, takže kdo by prosral termín tím, že by k 15týmu neměl celý pětikilo( či litr, či 15set atd.), měl by smůlu!