Je dobře, že funkci velitele ozbrojených sil má prezident a ne premiér ?!

Dala by se tato funkce zneužit v neprospěch občanů ?!

Nejlepší odpověď
Rocker

Zneužít ji může premiér stejně jako prezident.

Další odpovědi
www

Dobře nebo špatně-vychází to z ústavy.
Aby tu funkci měl prezident je podle mého názoru logické.
Doplňuji:
Jen malé upřesnění: ..z naší ústavy..
Pro šťouraly 😉

Sůwa

Už jsem si včera náhodou všimla, že tě omilostnili 🙂

anonym

Když mi Klaus neudělil amnestii, Zeman ji dávat nebude, tak mi zbýval admin, za což mu děkuji.

anonym

Jeee ! na vas se vztahuje taky amnestie ?? :)
Super !! :) A diky Adminum .., at je jenom nehanime ! :) -iv-

anonym

vcera Adminy chvalil i samotny nas Dr. !

Dr.Axl

OK, to abychom vyvěsili fangle a spustili fanfáry !! 🙂

P.S. tak nevim, jestli je bude chvalit i dnes ! :)
ale maji to nejak popletene .. psala jsem jim v prosinci, at vas vrati na Vanoce .., ale nenapsala jsme ktere , tak to byla asi ta chyba ! :)

  • iv-

anonym

Dr. Axl, Dr. Axl, to mi někoho připomíná! Není to ten, no, sakra, nemůžu si vzpomenout na jeho funkci.

anonym

radsi psssst ! :)