Pokročilý

Je dobré z hlediska výchovy, když mají manželé tak v cca 40 letech dítě? Můj názor je, že ano

Doplňuji:
Ale 40 není zas tak hodně bože :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Z hlediska výchovy určitě.............problémy nastávají později, vrstevníci dítěte mají stejně staré dědečky. A než se dítě osamosttní, tak tito rodiče dost často se toho nedožijí.

Další odpovědi:

Bronzový

Drap to řekl pěkně. Moje teta má s přítelem 6 leté dítě a tomu otci je 60 - takže takový tatínek-dědeček v jednom :)

Zlatý

Z vlastní zkušenosti*) mohu sdělit, že své mladší dceři umím dát z hlediska výchovného ´více´ než jsem to uměl před 15-20 lety při výchově starších dětí.

*) letos mi bude 50, z prvého manželství mám dvě děti 24 a 21 let a z druhého manželství mám 9,5 letou dceru..., navíc jsem vyženil tenkrát 12letého synka

p.s.

Drape, kolik ti je a kolik si vychoval dětí?

Bronzový

Obávám se, že na to zná odpověď jenom ta zubatá s kosou. Chodí si, kdy se jí chce. U někoho 40 není moc, většinou půlka života. V jiných případech kosí už i v těchto řadách.

Podle mě dobrá výchova nezáleží na věku, ale na připravenosti. Pokud je člověk na dítě a jeho výchovu připravený, je jedno, jestli ho bude mít ve dvaceti, třiceti nebo čtyřiceti..

Zlatý

Myslím,že jde spíš o to,že rodiče mladší o 10/15 let zase budou mít jiný pohled na svět a na věci ohledně výchovy než lidé o 10/15 starší.A je to věc názoru.Belmondo se stal otcem myslím v 70,asi ale půjde spíš o to,aby potomci měli v určitém věku podporu.To vědomí,že se mají na koho spolehnout,obrátit o pomoc a podobně...

Pokročilý

Pokud si rodiče myslí, že v padesáti mohou hrát s chlapcem desetiletým fotbal, tak proč ne...

pro milačka
lidé mí říkají
že mám život před sebou.
ale já jiný názop
proč trpět dali přes to že jsem stebou

Zdroj: facebook

Bronzový

Klidně můžou mít,aspoň se dítěti více věnují než ve 20.Naše 3-letá dcera je toho příkladem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.