ivosek2

Je dobré vystěhovat se do Německa ?

Když je někomu 13 a neumí německy a když se jeho rodiče vy stěhují do Německa a on musí taky . Zvládl by tam školu ?

Nejlepší odpověď
gecco

No – pro toho třináctiletýho by to bylo jednoznačně dobré – aspoň by se naučil německy…
Školu by tam, pokud nejni blbej, zvládl taky.
A pokud je blbej, mohl by jít k Turkům ořezávat kebab nebo smažit hranolky do mekáče…
😁

Další odpovědi
Agneta

Tak na výuku jazyka jsi v tom věku už starý a bude se na tebe vztahovat jen „výuka pro dospělé“ – bez „výhod“, které bys měl jinak ve věku 3 až 8 let. Budeš pak přecejenom ale něco mezi – takže ti to půjde o trochu lépe, než ve starším věku:D

ivzez

Samozřejmě, že to zvládne
(Agneta zbytečně straší).