Nechápavé

Je dobré se vyučit instalatérem nebo je lepší automechaknik ?

Je lepší jit na instalatéra nebo na automechanika? Cim se da lepe uzivit.. ?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud jsi šikovný tak obojím. Pokud jsi nešika neuživíš se ani jedním.

Další odpovědi
pusinka50

Zcela jistě instalatérem. Osobní zkušenost s blízkým příbuzným automechanikem, který „bere“ již 8 let pouze 13 tis Kč čistého a hledá úplně jinou práci, neb automechanici jsou velmi špatně placení.
Instalatér si může za svou práci naúčtovat odměnu jakou chce. Příklad? Instalatér za půl hodinovou práci s výměnou půl metrové vodovodní trubky mi naúčtoval 1.500 Kč. A odvolání člověk nemá, musí zaplatit

Bullner

No já nevím , ty od nás ze školy , ti jdou všichni na automechanika , ale šikovných instalatérů moc není …

isteron

Inštalatér má nevýhodu, že musí byť nápomocný klientom a chodiť do bytov. Na druhej strane, aj slobodné slečny, osamelé panie domáce tiež budú potrebovať pomoc odborníka, nielen niečo opraviť, ale aj niekde zastúpiť a potešiť osamelé dámy.