Je dobré rozhodnutí adoptovat si černé miminko(černoušek)? Máte skušenosti?

Nejlepší odpověď
annas

Těžko říct. Moje známá si adoptovala malého černouška, ale způsoboval rodičům výchovné problémy, dále se potýkali s projevy xenofobie, různými nemocemi …projevily se geny po rodičích…

Zkuste si přečíst zajímavý článek v odkazu:

http://blog.ak­tualne.centrum­.cz/blogy/tomas-klvana.php?ite­mid=10305

Další odpovědi
fcoop

Není to dobrý nápad,a to z několika důvodů.
Dotyčný(á) by měl sakra dobře uvažovat.
Zkuste si představit jeden,docela obyčený,všední týden.
Ale je to každého věc.Tedy – i toho černého dítěte,samozřejmě.

Alesh

Podle mě je to módní záležitost. Dětské domovy v ČR jsou plné spousty dětí, které by si zasloužili rodinu jakbysmet, jen mají tu smůlu, že nejsou tak exotické.

žolik

Mám skušenost velice dobrou,od mé kamarádky vše si musíte rozhodnout sami,je to skvělé,že je černoušek nevadí,má známa si to pochvaluje,můžu doporučit.

Zdroj: žolík

Jose1f

Stejně riskantní je adoptovat bílé, nebo jakékoli jiné dítě. Řešení je třeba hledat v jiné rovině. Je tento černoušek pro tebe nejmilejší dítě na světě? Jestliže ano, potom ho ber.