Vašek123

Je dobré někdy pročistit organismus a tak jíst třeba den jenom zeleninu?

Nejlepší odpověď
led

To nikdy neuškodí. Hlavne v týchto horúčavách.

Další odpovědi
postcd

Podle mě ANO, ale řekl bych že pro výraznější pročištění bys to musel dělat déle, třeba týden i více, je však ale třeba dbát na to abys jedl rozmanitě při delší dietě. Tedy pokud cítíš potřebu tak zeleninu a ovoce doplnit třeba oříšky, semínky, oleji pokud možno za studena lisovanými.

Já asi na měsíc nahradil 50% běžného jídla zeleninou a ovocem, snídal jsem grep, případně jiné ovoce a mohu říci že jsem se cítil lépe a už přestaly mě obtěžovat roupy, nebo něco jiného co jsem cítil v konečníku.

Výborné na ozdravení je jíst dost česneku, chilli a podobných co působí proti různým nežádoucím mikroorganismům.

zjentek

den je málo, tím organismus nijak nepročistíš ..ale zase ani nijak nezašpiníš

ponovotny

zelenina je zdravá akorát to není žádný čistící prostředek. To čemu se říká čištění je odpočinutím žaludku od věčné práce a vyprázdnění střev.

akcul

Dobré by to bylo,jenže to by ještě ta zelenina musela být zdravá a ne ,,plná´´ hnojiv a podobných látek. To bys musel jedině jíst svoji bio zeleninu přímo ze své zahrádky.

FOX.IK

JA to delam…ale nemuzu rict. ze bych se citila nejak lepe. Procisteni roganismu je daleko slozitejsi a delsi „akce“