Pokročilý

Je dobré někdy pročistit organismus a tak jíst třeba den jenom zeleninu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To nikdy neuškodí. Hlavne v týchto horúčavách.

Další odpovědi:

Bronzový

Podle mě ANO, ale řekl bych že pro výraznější pročištění bys to musel dělat déle, třeba týden i více, je však ale třeba dbát na to abys jedl rozmanitě při delší dietě. Tedy pokud cítíš potřebu tak zeleninu a ovoce doplnit třeba oříšky, semínky, oleji pokud možno za studena lisovanými.

Já asi na měsíc nahradil 50% běžného jídla zeleninou a ovocem, snídal jsem grep, případně jiné ovoce a mohu říci že jsem se cítil lépe a už přestaly mě obtěžovat roupy, nebo něco jiného co jsem cítil v konečníku.

Výborné na ozdravení je jíst dost česneku, chilli a podobných co působí proti různým nežádoucím mikroorganismům.

Zlatý

den je málo, tím organismus nijak nepročistíš ..ale zase ani nijak nezašpiníš

Bronzový

zelenina je zdravá akorát to není žádný čistící prostředek. To čemu se říká čištění je odpočinutím žaludku od věčné práce a vyprázdnění střev.

Dobré by to bylo,jenže to by ještě ta zelenina musela být zdravá a ne ,,plná´´ hnojiv a podobných látek. To bys musel jedině jíst svoji bio zeleninu přímo ze své zahrádky.

Pokročilý

JA to delam....ale nemuzu rict. ze bych se citila nejak lepe. Procisteni roganismu je daleko slozitejsi a delsi "akce"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.