Avatar uživatele
Vašek123

Je dobré někdy pročistit organismus a tak jíst třeba den jenom zeleninu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3905 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

To nikdy neuškodí. Hlavne v týchto horúčavách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
postcd

Podle mě ANO, ale řekl bych že pro výraznější pročištění bys to musel dělat déle, třeba týden i více, je však ale třeba dbát na to abys jedl rozmanitě při delší dietě. Tedy pokud cítíš potřebu tak zeleninu a ovoce doplnit třeba oříšky, semínky, oleji pokud možno za studena lisovanými.

Já asi na měsíc nahradil 50% běžného jídla zeleninou a ovocem, snídal jsem grep, případně jiné ovoce a mohu říci že jsem se cítil lépe a už přestaly mě obtěžovat roupy, nebo něco jiného co jsem cítil v konečníku.

Výborné na ozdravení je jíst dost česneku, chilli a podobných co působí proti různým nežádoucím mikroorganismům.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

den je málo, tím organismus nijak nepročistíš ..ale zase ani nijak nezašpiníš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

zelenina je zdravá akorát to není žádný čistící prostředek. To čemu se říká čištění je odpočinutím žaludku od věčné práce a vyprázdnění střev.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
akcul

Dobré by to bylo,jenže to by ještě ta zelenina musela být zdravá a ne ,,plná´´ hnojiv a podobných látek. To bys musel jedině jíst svoji bio zeleninu přímo ze své zahrádky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOX.IK

JA to delam…ale nemuzu rict. ze bych se citila nejak lepe. Procisteni roganismu je daleko slozitejsi a delsi „akce“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek