Je dobré nakupovat na Aukro.Cz? UŽ STE SI tam neco koupili??

Nejlepší odpověď
tom004

Nakupuji a prodávám téměř dva roky,zatím jsem naprosto spokojen.Podle mne,není čeho se bát.

Další odpovědi
anonym

Spousta prodávajících dělá z Aukra smetiště a doufají že jim někdo dá neskutečné sumy peněz za to, co by mělo být dávno ve sběrném dvoře. Ale když máš přehled o cenách, něco se dá koupit výhodně.

Adri ..

Na aukru nekupuji. Platíte jen poplatky – sice malé částky, ale i za nějakou dobu to bude velká celková částka. Radši tam nekupuji.

briketka10

na AUKRU kupuji už několik let, koupila jsem si nádherný nábytek, mám problémy s botama (široká lýtka) tak vysoké šněrovací kozačky kožené, různé zn.mikiny a trika, velké zrcadlo a nikdy jsem něměla žádný problém, věci jsou na něm levnější a mě slouží perfektně..

Michal Kole

Aukro je v podstatě elektronický bazar, takže kupujete většinou použité zboží BEZ záruky. I když výjimky se najdou. Většinou musíte platit předem a to není zrovna příliš bezpečné. Bankovní převody trvají dlouho a kartou platit nelze.

MILAN1961

Prodávám a nakupuji skoro 3 roky a zatím spokojenost.