Mousinek

Je dobré na konci roku odpustit všem lidem zlé činy nebo ne?

Nejlepší odpověď
anonym

odpouštět je lidské,ale bohužel všechno odpustit nejde,drobné neshody odpouštím i ve všední dny,ale vrahům a pedofilům se odpustit nedá

Další odpovědi
iceT

Myslím,že je dobré v novém roce začínat s čistým štítem a vyvarovat se chyb,které my lidé jsme tak snadno náchylní dělat.
Ovšem některé činy jsou neodpustitelné.

Mýlit se je lidské,odpouštět božské.

bobánek

Souhlasím s burákem.Akorát bych ješte připsal že se nedá odpustit politikům,kam tuto zemi dovedli!

jendahun

Je to stejně blbé,jako "kdo po tobě kamenem,ty po něm chlebem."Dobrá vůle musí být opětována,jinak to nemá smysl a některé příkoří se prostě odpustit nedají.V naší společnosti a době,bohužel jsou vstřícnost a tolerance považovány za slabost a měkkost.

anonym

Ne. Jedině schvalovat.

poa.li

Pro mě je odpuštění dost důležité… Povedlo se mi uzavřít všechny spory a do nového roku tak vstoupím s čistým stolem.. Ještě bych ale chtěl zcela odpustit sám sobě vše, co nepřijímám…