Wang

Je dobré mít rozvod (zemního) plynu po domě v mědi? Setkal jste se s tím už někdo?

Máte s tím někdo zkušenost?
Viděli jste to už někde?
Je tu někdo od fochu?

Nejlepší odpověď
honza19hk

ano dělá se to,je to stejné jako u topení jen se to lisuje místo pájení.Málokde se plyn dává do plastu a už asi vůbec ne v domě.Na nových stavbách a rekonstrukcích se to dělá bežně v kombinaci s ocelí tam kde je potřeba.A také to doporučuji měděné trubky vás přežij,tedy pokud je někdo neukradne.
Plastové potrubí je akorát k domocní přípojce a také celý řad je z plastu.