Avatar uživatele
Adalberthew

Je dobré mít facebook?

Jsem v devítce na ZŠ. Hodně lidí ve třídě zná spoustu lidí mimo školu, ale já znám maximálně z jinejch tříd. Určitě tak polovinu znaj jen od vidění, ale priradej si jméno a tvář. Myslíte, že založení facebook může pomoct. Vím že je to asi kravina, ale chtěl bych slyšet nějakej názor. Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? petra15 před 3678 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ani nevíš, jak jsi mne tímhle dotazem potěšil – že ne všichni -náctiletí považují FB za životní nutnost…
😉
Osobně FB považuju za kravinu – exhibicionismus.
Takže pokud necitíš potřebu, určitě si profil nezakládej.
A pokud potřebu ´cítíš´, ještě si ji rozmysli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Storm

Jestli ho nepotrebujes k zivotu radsi si ho nedělej :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já ho založil až na střední a ze začátku asi jako všichni sem to žral, pořád sem u toho seděl ale pak zjistíš že je to jenom takový nesmyslný plastový svět kde se spousta lidí předvádí, plácá kraviny co třeba jí na oběd a každý den si někdo fotí svůj kischt a čeká až to někdo likne a pochválí ho.

Je to na tobě, zkus a třeba se ti to bude líbit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Já ho mám už od roku 2009, je to fajn, našla jsem po letech spoustu starých známých.

Doplňuji:
Na druhou stranu, zveřejňovat na něm každý prd normální není. Je i docela dost lidí, které jsem si zablokovala. Ale pokud to člověk užívá rozumně, tak si myslím, že je to OK.

Upravil/a: zzzzz

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Souhlasím s 5z . Přesto, že občas děláme srazy maturitního ročníku na FB se nás 10 našlo a tak nějak rozumně udržujeme kontakt.
Přátel mám celkem 14 a jen tak okruh nerozšiřuji. Ty které ale mám je radost sledovat. Nikdo nikomu do stránek neleze, mimo nějakých malých poznámek.
a znovu upřesňuji že jsem starý dědek kterému jde na 68. rok. Jeden přítel odešel sám a ani jsem to nezpozoroval až po čase.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Já ho nemám a žiju si docela spokojeně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Jen pro Zuckerberga – a ten je proto miliardar, a ty bys byl ta hloupá ovecka. Nebud tak naivní, jako ostatní. Druhá moznost : zalozit anonymne, za podmínek, jako tady:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Seznam.cz

fb je kniha života. Kdo v ní není zapsán, má svůj život. Komunikovat se dá pře icq, jabbler, skajp. Rozhraní programu poslouží Miranda, bez reklam, a na linuxech Empathy. Kdo má problémy s používáním těchto malých okýnek, navrhuje vždy FB. Proto říkám nas at.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martuti

tak například já ho mám jen proto, že na spoustu stránek se dá přes něj přihlásit bez zakládání nové registrace. jinak ho nevyužívám, ani jsem nevyplnila o sobě bližší údaje, pouze jméno a tuším, že jsem zatrhla oblíbenou muziku.
jinak mi celej FB připadá dost zmatečnej a nepřehlednej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

mám ho, ale moc na něj nechodím
je to spíš pro mladší, ale na ty srazy,
když neznáte jiný kontakt je dobrej :)

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Na srazy bohatě stačí spolužáci.cz.

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Pro tuto stránku, jsem si zřídila speciální facebook, a to proto, že jsem nechtěla avatár z nabídky 🙂

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Taky mám kvůli odpovedim.cz speciální fb účet. Ale jen kvůli ikonce, na nic jiného ho nepoužívám. Mám i svůj normalni fb, využívám ho rozumně, myslím.

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

🙂

před 3676 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek