Adalberthew

Je dobré mít facebook?

Jsem v devítce na ZŠ. Hodně lidí ve třídě zná spoustu lidí mimo školu, ale já znám maximálně z jinejch tříd. Určitě tak polovinu znaj jen od vidění, ale priradej si jméno a tvář. Myslíte, že založení facebook může pomoct. Vím že je to asi kravina, ale chtěl bych slyšet nějakej názor. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Ani nevíš, jak jsi mne tímhle dotazem potěšil – že ne všichni -náctiletí považují FB za životní nutnost…
😉
Osobně FB považuju za kravinu – exhibicionismus.
Takže pokud necitíš potřebu, určitě si profil nezakládej.
A pokud potřebu ´cítíš´, ještě si ji rozmysli.

Další odpovědi
Storm

Jestli ho nepotrebujes k zivotu radsi si ho nedělej :)

anonym

Já ho založil až na střední a ze začátku asi jako všichni sem to žral, pořád sem u toho seděl ale pak zjistíš že je to jenom takový nesmyslný plastový svět kde se spousta lidí předvádí, plácá kraviny co třeba jí na oběd a každý den si někdo fotí svůj kischt a čeká až to někdo likne a pochválí ho.

Je to na tobě, zkus a třeba se ti to bude líbit.

zzzzz

Já ho mám už od roku 2009, je to fajn, našla jsem po letech spoustu starých známých.

Doplňuji:
Na druhou stranu, zveřejňovat na něm každý prd normální není. Je i docela dost lidí, které jsem si zablokovala. Ale pokud to člověk užívá rozumně, tak si myslím, že je to OK.

mosoj

Souhlasím s 5z . Přesto, že občas děláme srazy maturitního ročníku na FB se nás 10 našlo a tak nějak rozumně udržujeme kontakt.
Přátel mám celkem 14 a jen tak okruh nerozšiřuji. Ty které ale mám je radost sledovat. Nikdo nikomu do stránek neleze, mimo nějakých malých poznámek.
a znovu upřesňuji že jsem starý dědek kterému jde na 68. rok. Jeden přítel odešel sám a ani jsem to nezpozoroval až po čase.

Lamalam

Já ho nemám a žiju si docela spokojeně.

petra15

Jen pro Zuckerberga – a ten je proto miliardar, a ty bys byl ta hloupá ovecka. Nebud tak naivní, jako ostatní. Druhá moznost : zalozit anonymne, za podmínek, jako tady:-)

Seznam.cz

fb je kniha života. Kdo v ní není zapsán, má svůj život. Komunikovat se dá pře icq, jabbler, skajp. Rozhraní programu poslouží Miranda, bez reklam, a na linuxech Empathy. Kdo má problémy s používáním těchto malých okýnek, navrhuje vždy FB. Proto říkám nas at.

martuti

tak například já ho mám jen proto, že na spoustu stránek se dá přes něj přihlásit bez zakládání nové registrace. jinak ho nevyužívám, ani jsem nevyplnila o sobě bližší údaje, pouze jméno a tuším, že jsem zatrhla oblíbenou muziku.
jinak mi celej FB připadá dost zmatečnej a nepřehlednej.

briketka10

mám ho, ale moc na něj nechodím
je to spíš pro mladší, ale na ty srazy,
když neznáte jiný kontakt je dobrej :)

Lamalam

Na srazy bohatě stačí spolužáci.cz.

zzzzz

Pro tuto stránku, jsem si zřídila speciální facebook, a to proto, že jsem nechtěla avatár z nabídky 🙂

kapka

Taky mám kvůli odpovedim.cz speciální fb účet. Ale jen kvůli ikonce, na nic jiného ho nepoužívám. Mám i svůj normalni fb, využívám ho rozumně, myslím.

zzzzz

🙂