Rokio

Je dobré IQ 97? Aneb možnosti s takovou inteligencí.

Téměř průměrné IQ

Nejlepší odpověď
marci1

Máš cca IQ průměrného Čecha. Ten dosahuje podle studie uvedené ve zdroji 98 bodů, což je podobná hodnota jako u jiných evropských států.
Výše IQ však podle kritiků rozhodně není měřítkem úspěchu. Neznamená zvídavost, není zárukou píle či vůbec schopnosti dobře vycházet s druhými lidmi. 🙂
http://www.roz­hlas.cz/radio­zurnal/encyklo­pedie/_zprava/vi­me-jake-je-iq-prumerneho-cecha-a-jak-jste-na-tom-vy--1410376

Další odpovědi
ratava

Ono je možná jedno, je-li průměrné, podprůměrné, nadprůměrné… Důležité je, jak s ním naložíte… Je to stejné, jako když budete mít super auto-když ho nebudete umět řídit, bude vám stát na parkovišti/ v garáži taky jen tak bez užitku… a s obyčejným autem se v případě řidičského oprávnění dostanete z bodu A do bodu B stejně tak, jen třeba pomaleji, s možnou komplikací, ale dostanete…

(být průměrný není špatné, je to jen definice :o) )

gecco

IQ nic moc…
😉
Ale nech si prozkoumat ještě EQ, možná z tebe bude vynikající psycholog…
Ti mají ´taky´ dobré příjmy…
😉

Šidlo

a kto vám to meral? nejaká ,,zaručená" webstránka?

ak to je presné číslo…máte veľmi veľa možností.....

môžete, ale nemusíte fyzicky pracovať, môžete robiť s ľudmi (áno, na to treba eq a kopec trpezlivosti a aj veľa morálky), so zvieratami, rastlinami, niektorými strojmi (vlastne okrem urýchľovača častíc a nanorobotov asi so všetkými), jedlom, oblečením,

ak ste kreatívny môžete s malou pomocou podnikať – a nielen ako živnostník

a tuším máte podľa výskumov najvyššiu pravdepodobnosť byť šťastný takže......čo viac chcete?

Dochy

Dotyčný pravděpodobně nespáchá nějaký převratný vědecký objev, Pravděpodobně ani nevyprojektuje fabriku. Ostatní záleží na jeho osobnosti, cílevědomosti, schopnostech,…