Avatar uživatele
slevin

Je dobré dávat dětem ve věku 3–4 roky celoročně med?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: TynaJ

Zajímavá 0 před 3224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud vážně musíš cpát dítě medem, tak raději tmavým, lesním, nejsou v něm zbytky pylu, z jiného by mohlo mít alergickou reakci. Je lepší kupovat med od včelaře, tam je jistota kvality zaručena (snad), já bych spíš doporučovala neučit dítě na sladké, naco? A když med, tak jen málo, malou zarovnanou lžičku do vlahého čaje a je dobré vypozorovat, jestli pak nemá průjem.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
isteron

Nie je to dobré. Nášmu 1 – 2 ročnému synovi sme namáčali cumlík do medu, bol na to zvyknutý, Cukor mu vyhrýzol do chrupu otvor, nevedel rozprávať, unikal mu tadiaľ vzduch. Museli sme nakoniec navštevovať 2 roky logopédku, aby ho naučila hovoriť. Ortodentistka mala obavy, či mu to nepokazilo korene. Ale nakoniec dospelý chrup mu riadne narástol ešte pred nástupom do školy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Já osobně bych med podávala pouze při nachlazení, protože se po něm přibírá na váze, sladila bych jím průduškový čaj, ale jen pouze, pakliže by dětem čaj nechutnal jako takový, já průduškový čaj nesladím. Nutno ale dodat, že podle zdrojů pravý včelí med je velmi zdravý, ale koupený přímo od včelaře. Med koupený v supermarketu je bůhví co. Inu, namazat dětem 1–2× týdně chleba s máslem a medem, není zas takový prohřešek. Přečti si odkaz:

http://www.vceli-produkty.eu/ak­tuality/med-jeho-ucinky-na-lidsky-organizmus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Celoročně = jak často? A raději občas do čaje nebo na chlebu smichaný s máslem.
Samotný moc vhodný není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Löwe

Pokud nejsou děti vegani…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Výborná a přesná otázka!

Tady je přesná odpověď :

Je dobré dávat dětem celoročně med !

Pardon, ale na blbou otázku – blbá odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Je nějaký důvod dávat dětem celoročně med , mimo lidské blbosti ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Elk: V čem spočívá blbost té otázky, počítaje v to i stav před úpravou? Byla tedy trošičku mluvnicky neobratně zformulována, ale nenazval bych to blbostí, viděl jsem zde stovky o řád blbějších otázek. Hm?

před 3227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hlada

Löve: Děti samy od sebe nemohou být vegany, protože se chovají přirozeně. Vegany se mohou stát jen v případě, že jim tuto obludnost vnutí rodiče mdlého rozumu.

před 3227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hlada
přestaň s tím, nemáš pravdu, vegani nejsou mdlého rozumu, mdlého rozumu je člověk bez tolerance, každý bude jíst co chce, nebudeš nikomu určovat, co má jíst a nikoho urážet, jen proto, že si nedá na talíř stejný jídlo, jako ty!!

před 3222 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví