VIKTORIÁ

Je dobre dat si coca colu po zvraceni?

Nekdo tvrdi,ze ne, nekdo, ze ano. Popripade co jeste se da jist a pit po prozvracene noci:D??? Dekuju)

Nejlepší odpověď
anonym

Colu mií doporučil lékař při žaludečních problémech. Pít ne ledovou, pomalu po malých douškách, trochu zvětralou. Zklidní žaludek.
Doplňuji:
Samoyřejmě jen tehdy, pokud se jedná o nevolnost z jídla nebo alkoholu.

Další odpovědi
hanulka11

nejlepší je talíř horké česnečky, pěkně silné a hodně pít tekutiny – já spíš vodu

Alesh

Jo, ale není nic lepšího než hovězí vývar.

manon

Docela dost záleží na tom, proč zvracíš. Přehnalas to s pitím?…je to dost něco jiného, než salmonelóza…a taky zánět pankreasu nebo žlučníkový záchvat…