výr

Je dobré bít vnoučata, když nás neposlouchají?

Nejlepší odpověď
rynek878

Já si vždy myslel,že na výchovu jsou rodiče a děda a babička je na to ,aby je rozmazlovala(do určité míry)

Další odpovědi
Elk

Je asi rozdíl mezi slovem bít a BÍT. Plácnout na zadek nebo po ruce, která něco provedla / stačí symbolicky / a k tomu důrazné a někdy dost důrazné napomenutí se zvýšeným hlasem by mělo stačit. Sám vím, ale, že se líp radí – hůř koná. Záleží na situaci a dítě by si mělo být vědomo, co si může dovolit, takže vytvořit si určité meze. P.S. Tohle je debata na dlouhou trať.

Mili @

Zda „bít či nebít“, to je oč tu běží…
Přes prdelku by to vadit nemělo, záleží však na věku vnoučat…!

ReHu

Souhlasím s Mili @. Je rozdíl mezi bít a bít a hlavně záleží na věku vnoučat.