Avatar uživatele
anonym

Je dnešníˇžena za pultemˇ tak poctivá,jako tenkrát v seriálu?

Zaráží mě tento fakt,jak se mohou někteří vedoucí prodejen chovat,vůči nám…spotřebite­lům,je to hnus…
děkuji předem za názory
http://prekva­peni.vlasta.cz/ma­gazin/pribehy/ze-zivota/varovani-od-zeny-za-pultem_717.html
Doplňuji:
Pro Mowlu,nijak to nepřirovnávám,jen si myslím,že v dnešní době by to tak být nemělo.
Snad nejsme šelmy co sežerou všechno

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, dudu, johana 56, ivzez, zzzzz, gagaga, da ny před 3511 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Byly by, kdyby je neustále sledovaly dvě kamery a celý štáb.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Sem tam se v malých obchůdcích potravin (pekárna, zelenina, masna) poctivá duše najde. Převážně se řídí heslem – prodat vše a za každou cenu v marketech (tlačeny i vedením).
Stane se mi u pultového prodeje, že mi prodávající naznačí, že si zboží v danou chvíli zakoupit nenám 😉. Ano, jsou i ty poctivé :)))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

To je v těch super/hyper běžné.

Moje kámoška tam dělá u pečiva a říkala, že ty rozmražené housky i desetkrát ohřívají, aby to vypadalo čerstvě a křupavě:-(((

Nedávno mě dorazila jedna prodavačka, ptala jsem se ji do kdy mají ty špekáčky trvanlivost, a ona mi řekla že neví, že obal už vyhodila. No hnus:-(((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

>jen si myslím,že v dnešní době by to tak být nemělo<

to máte pravdu.
ale prečo práve v dnešnej dobe?
veď zisk je stavaný nado všetko.

platilo to síce aj v minulosti, ale niektorí obchodníci si zakladali i na dobrom mene (existujú takí dnes?) a podobných zverstie bolo rozhodne menej.
aspoň si to myslím, dokázať to nemôžem (a nikto asi ani nemôže dokázať ani opak, takže je to skôr o pocitoch).

osobne – všetko čo je v balíčkoch (mäso, zelenina, ovocie) je podozrivé, radšej idem k mäsiarovi a nechám si mäso odkrojiť môžem ho hneď ovoniať, omáknuť (i keď uznávam, že ani to nie je záruka, že všetko je „košér“).
to isté platí i pre ovocie, zeleninu, radšej kupujem na kusy ako balíčky.

skutočne, prax ohľadne predaja potravín je strašná.

viď posledný prípad so zhnitou paprikou na českých poliach, a pravdepodobne i nepredajných českých jablkách.

:-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nechápu, jak můžeš přirovnávat ´komunistickou´ ideologickou ´sra*ku´ k běžnému životu – ať už tehdy nebo nyní…
Doplňuji:
Jugar: Ti ´oškliví obchodníci´ si vůči zákazníkům dovolí jen to, co jim dovolí oni zákazníci…*)
Já osobně v super-hyper nakupuju minimálně – a když občas vidím ty hnusy, které jsou tam prodávány jako zelenina nebo ´čerstvé uzeniny a sýry´, dívím se, že to vůbec někdo koupí. Ale asi jo – ovšem lidi, kteří hnusy kupují – a současně si na ně stěžují – nechápu.
Nejsnazší je prostě nekoupit – není hladomor, jídla jsou všude plné krámy a zákazníci by si měli vybírat – a ne kupovat jako troubové vše, na čem je napsáno sleva…
___
Ne – nejsme šelmy, šelmy si vybírají.
My – obecně, jsme něco jako prasata…
😉

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Dříve jsme si vybírat nemohli. Takže zda v obchodě vůbec jsme něco sehnali, nesměli jsme se dívat na chování prodavaček.
Dnes záleží jen na nás, zda se do toho samého obchodu vrátíme a nebo půjdeme ke konkurenci.

Kousek od bydliště bývalo známé papírnictví s velmi dobrým zásobováním.
Majitel si tam vzal švagrovou, která se se zákazníky hádala, údajně na některé i sprostá, neochota a žvýkačka v puse vše jen doplňovala.
Majitel přes řadu stížností se ji jen zastával.
Před měsícem skončil, neboť k němu již prakticky nikdo nechodil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek