Emefej

Je dnešní propuštění Fajáda výrazem nezávislosti českých soudů?

Nejlepší odpověď
gecco

Mám informace pouze z ´tisku´, ale osobně se domnívám, že jde o ´politiku´, (ne)závislost soudu s tím nemá žádnou souvislost…
___
Nebo jinak – jde o politické rozhodnutí, soudnictví s tím nemá žádnou souvislost…
😉

Další odpovědi
zjentek

Když už je řeč o nezávislosti, přimělo mě to se zamyslet nad tím, proč člověk, kterej se v této naší zemi nedopustil žádného protizákonného jednání, trčel ve stejný zemi v zadržovačce, pěkně pod zámkem.

Mc Merkurion

… předeším je správné,že si do toho nenecháme kecat od amíků,pokud vím,taky nám stále nevydali toho vraha,proč oni nenabídli výměnu?

Lamalam

Naše soudy jsou nezávislé a nikdo jim do toho nekecá. Prostě nezávislý soud náhle došel k závěru, že pominuly vazební důvody.