dj.david1234

Je divný hrát ve 20 letech in-line hokej?

Rádi si s kamarády zahrajeme ve 20 letech in-line hokej. Ale když jdeme na hřiště, všichni na nás koukají jak na tydýty ☹
Je to snad divný? Trapný nebo proč na nás tak koukají?
Doplňuji:
tak se jde hrát 🙂 díky za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
Larissa

divný je sedět doma na pupku, hrát hokej v parku je cool, proto se čumí…

Další odpovědi
jáára

Nevím proč koukají, je to úplně normální hrát ve 20 cokoliv. hokej, fotbal, nohejbal atd…

klarkao

Divný jsou ty, co jenom blbě čumí, protože se na to ani nezmůžou, jednoduše vám tak trochu závidí :) A věk se sportem nijak nesouvisí, navíc si myslím, že zrovna in-line hokej je super, ale zároveň ho nemůže hrát každej moula. Takže se vykašlete na lidi a užívejte si to :)

tuan4

Je to divný,proč se ptáš?
Ve dvaceti bys měl už dáááávno chodit za děvčaty a ne se tahat s klukama!