kupy96

Je divné, nemít holku v 17 letech a nemít s nimi žádné zkušenosti?

Je divné, že jsem ještě neměl holku? Je mi 17 a připadám si dost divně. Občas se mi z toho chce i brečet. Asi to s holkama neumím a bojím, že s tím nemůžu nic dělat. Nedokážu jít za holkou a říct jí něco, zvlášť, když vypadá fakt úžasně. Poradíte mi někdo, zda je to normální? Ano vím, měl bych s tím něco udělat, ale už tolikrát jsem neuspěl. Předem díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Drap

Ještě vydrž, ty pravé se začnou ozývat samotné. Možná by jsi mohl ale zapracovat na svém ostychu.

Další odpovědi
zjentek

když se nad tím zamyslím, tak na tom nic nenormálního nevidím ,)

quentos

není to divné, proč by mělo být? Já na první zkušenost čekal do jednadvaceti a na pořádný vztah dodnes.
To, s čím se dnešní mládež věčně exhibuje na každém rohu, totiž jsou akorát povrchní hry založené na vzhledu, které mívají s láskou máloco společného (ač si na ni přede všemi věrohodně hrají). Hluboké city přicházejí až po třicítce – o nic jste tudíž nepřišel.

marci1

Je to úplně normální, ta správná holka Tě teprve čeká.http://www­.odpovedi.cz/o­tazky/je-normalni-kdyz-jeste-neman-holku-v-15-letech

Nuk nuk

Chápu, že dneska člověk prostě nazapadá do davu, když zrovna s nikým nechodí. Jenže skutečný vztah není od toho, aby se člověk předvedl před partou, nebo nevypadal divně. Skutečný vztah je o tom, že si s tou slečnou budeš opravdu rozumět a budete jeden druhého doplňovat, podporovat atd. A takovou slečnu nenajdeš jen tak hned, to trvá roky. To že jsi možná nesmělý se Ti ještě může i vyplatit, možná nenajdeš tu pravou v 17ti, možná jí potkáš až za pár let, ale pak to může být zrovna ta pravá.

anonym

Ještě ani v 17 to není žádná tragédie. Nezoufej ani nad tím, že nejsi schopný žádnou slečnu oslovit. Až přijde ta pravá, tak Tě třeba osloví sama.
Jak jsi mohl neuspět, když nemáš odvahu to zkusit? To je přece nemožné. Nicméně nemá smysl nad tím, jak jsi to napsal, hloubat. Věř tomu, že jsi v pořádku a že ta pravá chvíle a pravá slečna na Tebe někde čeká.
Na opravdovou lásku si stojí za to počkat.

Awe

Rada:choď mezi lidi,podívej se kolem a zajdi za první pěknou ženou.Zkus jí pozvat na drink a uvidíš.jestli tě odmítne dej si sklenici whisky,skotské, burbonu nebo prostě pivo.A potom jdi znova za jinou.Po pár drincích/pivech ti bude nějaké odmítnutí volné a budeš mít větší odvahu

dmatejek777

Vůbec to není divné. Žádné pravidlo na to neexistuje. 🙂. Není proč se tím zaobírat 🙂

Smoullinka

Mě osobně na tom vůbec nic divného nepřijde. Ta pravá holka se ti ozve sama a nebo ti to u ní přijde normální :)