Je deka elektricky vodiva?

Je ze stoprocentního polyesteru. A je suchá.

Odpovědi
JájsemRaibek

Záleží na tom z jakého je materiálu, zda je vlhká, mokrá nebo suchá. Jinak nelze odpovědět.

Dochy

Vodivá téměř jistě není (bacha na nečistoty, prostředky proti statické elektřině apod), ale také to není prostředek určený pro ochranu před úrazem elektrickým proudem. Nikdo Ti u ní nezaručí že ji nějaký drátek nepropíchne a nedotkne se Tě, ani že se ti nepodaří deku zmáčknout a dotknout se skrz, či že neprojde skrz mezery ve tkanině el. výboj…

Drap

V tomto případě vodivá neni